Фрези з прямопоперечною насічкою

 
 

Фрези твердосплавні з прямопоперечною насічкою

Даний вид обертальних твердосплавних інструментів поставляється на український ринок відомим заводом - виробником ТОВ «Фреза» м. Казань.

«DLX» є представником цього заводу, тому ціна на продукцію дуже низька і задовольнить будь-якого покупця.

 У каталозі інтернет-магазину представлені фрези з прямопоперечною нарізкою середньо-грубої абразивності, тому глибина граней дає можливість обробляти м'які штучні матеріали, які застосовуються у таких сферах діяльності, як: ортопедична стоматологія, зуботехнічна лабораторія і сфера індустрії краси (нігтьовий сервіс).

Застосування фрези з прямопоперечною насічкою

Поверхня прямопоперечної нарізки інструменту дає можливість обробляти м'які матеріали:

  • У зуботехнічній лабораторії застосовується для корекції м'яких термопластичних конструкцій;
  • У нігтьовому сервісі може застосовуватися для апаратного манікюру і педикюру. Відмінно знімає штучне покриття нігтів з акрилу і гелю, легко впорається з видаленням кутикули, обробкою тріщин і натоптишів на п'ятах.

Ріжуча здатність фрез буде більш тривалою при правильному їх зберіганні.

Заводом виробником рекомендовано зберігати інструменти в закритих контейнерах або в боксах, коробках спеціально для цього призначених. Кожна фреза повинна бути очищена, оброблена і висушена перед тим як скласти її в ємність, що щільно закривається.

Так як це ріжучий вид інструменту, для тривалого збереження ріжучої здатності граней, необхідно очищати його за допомогою щіток із штучним (нейлоновим) ворсом або металевими нитками.

 Купити фрези з прямопоперечною нарізкою

Замовити і купити твердосплавні фрези Ви можете як на сайті, так і по телефону. А якщо Ви зареєстрований користувач, то інтернет-магазин пропонує накопичувальну систему знижок від 2% -10%.

Доставку замовлення по місту Харкову здійснює кур'єр за умови, що сума замовлення перевищує 2000 грн, а якщо Ви перебуваєте в іншому місті України (Полтаві, Херсоні, Одесі, Житомирі, Києві і тд.) доставку забезпечить надійна транспортна компанія «Нова пошта».