Ендодонтичне обладнання

 

Обладнання ендодонтичне

Успішність ендодонтичного лікування залежить від безлічі факторів: складності клінічної ситуації, ступеня викривлення каналів, професіоналізму лікаря. Але центральне місце серед цих факторів займає технічне оснащення кабінету стоматолога і ендодонтичне обладнання, що використовується. Воно дозволяє успішно впоратися навіть з найскладнішими випадками.

Останнім часом особливої популярності серед стоматологів набули ендодонтичні мотори. На відміну від ротаційних рухів бормашини, ендомотор здійснює зворотно-поступальні рухи під певним кутом, що дозволяє просунутися вглиб каналу і забезпечити його якісну обробку і обтурацію. У результаті зменшується тривалість процедури і підвищується якість результату. Калібрування приладу виконує спеціальне програмне забезпечення. В асортименті інтернет-магазину Ви знайдете ендодонтичні мотори бренду «Woodpecker» і «COXO».

Найвідомішими моделями ендодонтичного обладнання даних виробників є:

  • Ендомотор "Endo Radar" (Woodpecker);
  • Ендомотор "С-Smart 1+"
  • Ендомотор "С-Smart 1 + PROX"

Ще недавно для визначення довжини кореневого каналу використовувалися методи приблизних вимірювань, які дають великі похибки, що позначалося на якості лікування. Але зараз з'явилася можливість не тільки проводити процедуру безболісно, а й забезпечити високу точність результатів, що сприяє якісному лікуванню. З цією метою використовуються спеціальні електронні прилади - апекслокатори, відгуки підтверджують, що пристрій дозволяє якісно і достовірно вимірювати довжину в найскладніших випадках. Також апекслокатори визначають наявність перфорацій у досліджуваній області. Вони забезпечують високу точність результатів у будь-якому середовищі (сухому, вологому, з кров'ю), не мають променевого навантаження на організм, значно прискорюють і спрощують усі маніпуляції. Апекслокатор woodpex, woodpex 3, woodpex 3 Golden, а також деякі інші моделі відстежують просування файлу в реальному часі. Актуальна ціна апекслокатора Вудпекер 3 і вартість інших моделей представлені в прайсі.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити за доступною ціною апекслокатори кращих зарубіжних виробників «Сохо» (Коксо) і «Вудпекер»:

  • апекслокатор woodpex 3;
  • апекслокатор woodpex Golden;
  • апекслокатор Minipex;
  • апекслокатор C-Root 1 (III);
  • апекслокатор C-Root 1 (VI);
  • апекслокатор C-Root 1 (I)

Переваги покупки ендодонтичного обладнання в інтернет-магазині «DLX»

Купити апекслокатор в Україні, а також інші прилади оптом і в роздріб запрошує інтернет-магазин «DLX». У нашому каталозі широко представлено стоматологічне ендодонтичне обладнання, що відповідає найвищим стандартам якості. Воно характеризується компактними розмірами, простотою експлуатації і високою якістю роботи. За його допомогою вам будуть до снаги найскладніші операції, які гарантовано дозволять отримати найкращий результат і уникнути ускладнень.

Замовити ручні і машинні ендодонтичні інструменти можна на сайті за допомогою спеціальної форми. Доставка здійснюється по всій Україні.