Anios

Anios

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
478.00 грн.
 
(0)
315.00 грн.
 
(0)
740.00 грн.
 
(0)
3070.00 грн.
 
(0)
105.00 грн.
 
(0)
979.00 грн.
 
(0)
242.00 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію «Anios»

Фірма Anios існує на ринку багато років, очолює список європейських лідерів з реалізації препаратів для проведення дезінфекції, ПСО і хімічної стерилізації. Країна виробник - Франція. Назва фірми у перекладі з латинської мови означає «проти мікробів». Щороку на нові розробки компанія виділяє понад 10 млн. євро і винаходить близько 18 нових засобів. Продукцію французького виробника по заслузі оцінили в багатьох країнах світу, її купують все провідні клініки.

Компанія Аніос складається з 3 спеціалізованих лабораторій. Хімічна лабораторія спеціалізується на реалізації дезінфекційних та антисептичних препаратів, які відповідають всім вимогам безпеки. Мікробіологічна лабораторія проводить досліди на вироблених товарах, дає оцінку ефективності відповідно до загальноприйнятих вимог. Робота лабораторії з обслуговування клієнтів спрямована на вивчення сумісності різних медичних і дезінфекційних матеріалів.

Асортимент «Anios»

Anios є найбільшим виробником сучасних дезінфектантів для лікувально-профілактичних установ, зокрема, стоматологічних клінік. Вони застосовуються для обробки стоматологічних інструментів та гігієнічної обробки рук. Асортимент фірми містить безліч препаратів для дезінфекції:

  • Аніоспрей КВИК UA. Призначений для дезінфекції поверхонь і інструментарію медичного призначення. Він є сумісним з різними матеріалами: титаном, сталлю, гумою, латексом, міддю і іншими. Характеризуються швидкою дезінфекцією, добре змочує поверхні, не залишаючи розводів і слідів;
  • Аніозім ДД1. Призначений для дезінфекції, передстерилізаційного очищення і хімічної стерилізації обладнання та інструментів в лікувально-профілактичних установах будь-якого профілю. Він відрізняється антимікробною активністю відносно різних грибів і бактерій, не викликає корозію металу.
  • Сурфаніос лемон фреш UA. Застосовується для холодної стерилізації і дезінфекції та ПСО. Добре сумісний з усіма матеріалами, не містить алергенів.

Перераховані вище засоби найбільш поширені, але це зовсім не весь асортимент продукції. Концепція компанії заснована на безпеці (як для людей, так і для довкілля), ефективності (100% захист від бактерій) і простоті (зручна упаковка, препарати легко використовувати), завдяки чому її продукція відома у всьому світі.

Оплата і доставка товарів «Anios»

Дезінфікуючі засоби французького бренду знайшли широке поширення на Україні. Ви можете замовити їх на нашому офіційному сайті з доставкою до міста. Передбачена відправка за допомогою служби «Нова Пошта» в усі міста України: Київ, Кривий Ріг, Херсон, Хмельницький, Луцьк та інші. По місту Харків продукцію доставляє кур'єрська служба.