Kerr

Kerr

Фільтр 
Категорії
Галузь застосування
Пломбувальні матеріали
  • більше
Консистенція
Фіксація ортопедичних конструкцій
Полірувальні системи
Пародонтологічні матеріали
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Herculite (Геркулайт) 5 г
 
(0)
558.95 грн.
Optibond Solo Plus (Оптібонд Соло Плюс) унідоза 0,1 мл
 
(0)
52.80 грн.
Life (Лайф) 2 x 12 г (придатний до 11.2020.)
 
(0)
488.11 грн. 304.16 грн.
Temp Bond NE (Темп бонд) 50 г + 15 г
 
(0)
687.24 грн.
Herculite (Геркулайт) OA2 5 г (придатний до 07.2020)
 
(0)
565.50 грн. 402.73 грн.
Паста Cleanic унідоза 2 г
 
(0)
14.60 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Kerr

В даний час американська компанія «Kerr» є одним з провідних виробників різних стоматологічних матеріалів по всьому світу. Вона була заснована в 1891 році, з цього моменту регулярно здійснює розробку високоякісних матеріалів для стоматологічної сфери. У Kerr є 6 дочірніх компаній: AXIS Dental Corporation, Kerr U.K. Ltd, Vettec, Inc., Dux Industries, Inc., Kerr IP LLC, Dux Dental B.V. і Kerr Italia S.r.l. Центральний офіс компанії розташований в столиці США - Вашингтоні, а його філії знаходяться по всьому світу. Компанія «Kerr» є відмінним прикладом рівного співвідношення ціна-якість. Протягом понад 120 років компанія постачає у стоматологічні клініки по всьому світу необхідні матеріали для роботи лікарів-стоматологів. Річний оборот компанії складає більш ніж 900 000 одиниць продукції.

Виробництво продукції здійснюється на модернізованому обладнанні, усі розробки компанія проводить самостійно, регулярно вдосконалюючи не тільки технічні характеристики, але і дизайн своїх товарів.

У пріоритеті компанії - створення якісної екологічної продукції, яка дозволяє зробити високоестетичну реставрацію і отримати позитивні результати.

Асортимент продукції «Kerr»

Американська компанія спеціалізується на виробництві пломбувальних, витратних і допоміжних матеріалів, які знайшли широке застосування у всіх галузях стоматології. В асортимент продукції входять:

  • Фотополімерні композити.

Композитний реставраційний матеріал «Геркулайт» (Herculite® XRV), який виробляє компанія «Kerr», є найкращим матеріалом даної категорії вже протягом 15 років. Він забезпечує високу поліруємість і надає стійкий блиск. Відмітна риса Геркулайта - висока механічна міцність.

  • Цементи для пломбування та фіксації.

«Kerr» спеціалізується на виробництві текучих композитів, які застосовують при заповненні неглибоких порожнин і фіксації рухомих зубів.

  • Бондинг системи.

Компанія випускає однокомпонентні світлотвердіючі адгезиви, що використовуються для всіх видів реставрацій (прямих і непрямих).

  • Пасти для чищення та полірування.

Пасти, що випускаються компанією, відрізняються високою очищувальною здатністю і забезпечують оптимальне полірування. Також в асортименті є спеціальні пасти, які надають дзеркального блиску реставраціям із золота і композитів.

  • Ендодонтичні матеріали.

Компанія випускає «Сілапекс» (Sealapex) - матеріал для пломбування каналів. Він сприяє стимуляції росту твердих тканин в зоні перфорації.

Оплата і доставка продукції «Kerr»

У нашому інтернет-магазині стоматологічної тематики ви можете купити стоматологічні матеріали американської компанії «Kerr» з доставкою в будь-яке місто України. Продаж матеріалів «Kerr» здійснюється як оптом, так і в роздріб. Замовити доставку товарів можна в онлайн-режимі на нашому сайті. Можливі будь-які зручні для клієнта способи доставки і оплати, зокрема кур’єром по Харкову.